Ocjene sa Završnog ispita iz predmenta Ustavno pravo, odjeljenje u Budvi


1. Snežana Čalić – ocjena C na popravnom kolokvijumu, a ocjena D na završnom ispitu
2. Ksenija Kapa – ocjena F
3. Đuro Bošković – ocjena F
4. Jovana Vukadinović – ocjena B
5. Marija Božović – ocjena D na popravnom kolokvijumu, dio za završni ispit nije odgovarala
6. Andrea Kojičić – ocjena F
7. Aleksandar Mijović – ocjena C
8. Anđela Drinčić – ocjena D na popravnom kolokvijumu, dio za završni ispit nije odgovarala
9. Milena Drašković – ocjena E
10. Filip Radonjić – ocjena E
11. Sanja Matković – ocjena D
12. Slađana Nikolić – ocjena D
13. Sara Mićanović – ocjena B
14. Milica Dragutinović – ocjena D
15. Kostić Dragana – ocjena E
16. Đorđije Lakić – ocjena D
17. Natalija Poček – ocjena D
18. Šljukić Jovana – ocjena D
19. Magbula sinanović – ocjena B
20. Marko Begović – ocjena E na popravnom kolokvijumu, završni ispit nije odgovarao
21. Jovana Bojović – ocjena D
22. Lazar Prelević – ocjena D na popravnom kolokvijumu, završni ispit nije odgovarao
23. Marko Krstićević – ocjena C na popravnom kolokvijumu, završni ispit nije odgovarao
24. Petar Nikolić – ocjena E
25. Radovanić Olja – ocjena B
26. Nemanja Kovačević – ocjena B
27. Stefan Radoman – ocjena C

Ocjene na Završnom ispitu iz predmeta Ustavno pravo, odjeljenje u Bijelom Polju


1. Kijamet Omer – ocjena C
2. Šćekić Bojana – ocjena D
3. Jovančević Milena – ocjena E
4. Korać Selma – ocjena E
5. Zejak Andrijana – ocjena F
6. Merdović Slađan – ocjena D
7. Hajdarpašić Sanjin – ocjena D
8. Nedović Boban – ocjena E
9. Tomović Slađana – ocjena D
10. Jovanović Anđela – ocjena E (polaže dio gradiva sa prvog kolokvijuma na popravnom Završnog ispita)
11. Kljajević Tijana – ocjena E
12. Vujičić Marija – ocjena D
13. Škrijelj Adela – ocjena F
14. Gojačanin Danijela – ocjena D
15. Bogavac Valentina – ocjena C
16. Radović Anđela – ocjena E
17. Marjanović Nikolina – ocjena E
18. Žujović Milena – ocjena C
19. Imamović Minela – ocjena E
20. Isović Maida – ocjena C
21. Mustajbašić Minela – ocjena F
22. Kordić Tijana – ocjena D
23. Grbović Dalida – ocjena E
24. Vukosav Osmajlić – ocjena F
25. Đuričković nikolina – ocjena E
26. Šaković Tijana – ocjena E
27. Vladislav Nedović – ocjena E
28. Rudić Irena – ocjena E
29. Šćepanović Ana – ocjena D
30. Bošković Stefan – ocjena E
31. Lutovac Anđela – ocjena D
32. Kuč Milka – ocjena C
33. Marović Jovana – ocjena E
34. Ašanin jovana – ocjena D
35. Medojević Ivan – ocjena F
36. Bojović Jovan – ocjena C
37. Konatar Nikola – ocjena F
38. Radević Slađana – ocjena E
39. Madžgalj Dragana – ocjena F
40. Peruničić Milan – ocjena E
41. Pejović Jovan – ocjena E
42. Vukićević Marko – ocjena D
43. Vučić Sara – ocjena E
44. Joković Jovana – ocjena E
45. Marković Đuro – ocjena E
46. Simonović Ivana – ocjena E
47. Veljić Karnela – ocjena F
48. Knežević Tijana – ocjena F
49. Bauković Ana – ocjena E
50. Tošković Milena – ocjena E
51. Nikolić Lazar – ocjena F
52. Stevović Tamara – ocjena E

Upravno pravo Završni ispit u Bijelom Polju


1. Velibor Kovačević – ocjena A
2. Minela Bučan – ocjena A
3. Adijana Suljević – ocjena E (radila samo porravni kolokvijum)
4. Nataša Filipović – ocjena E
5. Anđela Marsenić – ocjena D
6. Dragutin Pantović – ocjena F (gradivo za prvi kolokvijum), ocjena F (gradivo za završni ispit)
7. Olga Tomović – ocjena D
8. Ana Šestović – ocjena C

Završne ocjene iz predmeta Zaštita ustava i ljudskih prava


1. Radonjić Ana – ocjena B
2. Vučinić Marko – ocjena A
3. Dragović Zorana – ocjena B
4. Karastanović Adnan – ocjena B
5. Prelević Luka – ocjena B
6. Siništaj Rina – ocjejna B
7. Radusinović Marko – ocjena C
8. Šulović Amir – ocjena B
9. Striković Samira – ocjena B
10. Kastrat Asmir – ocjena B
11. Vuksanović Neda – ocjena C
12. Laban Maša – ocjena B
13. Kralj Ivana – ocjena A
14. Nešković Zorka – ocjena C
15. Raičević Jovana – ocjena C

Zaključne ocjene iz predmeta Uporedno ustavno pravo


1. Radonjić Ana – ocjena A
2. Vučinić Marko – ocjena A
3. Dragović Zorana – ocjena A
4. Karastanović Adnan – ocjena A
5. Prelević Luka – ocjena B
6. Siništaj Rina – ocjejna B
7. Radusinović Marko – ocjena B
8. Šulović Amir – ocjena A
9. Striković Samira – ocjena B
10. Kastrat Asmir – ocjena B
11. Vuksanović Neda – ocjena B
12. Laban Maša – ocjena B
13. Kralj Ivana – ocjena A
14. Nešković Zorka – ocjena B
15. Raičević Jovana – ocjena B
16. Rajović Miloš – ocjena B
17. Peković Dijana – ocjena A
18. Hajder Aleksandar – ocjena B
19. Popović Dragana – ocjena A
20. Joksimović Jovanka – ocjena B
21. Agović Aldina – C
22. Radonjić Jovan – C
23. Kićović Marija – B
24. Blažević Anastazija – ocjena A
25. Kavarić Miloš – ocjena C
26. Krivokapić Darko – ocjena C
27. Ćulafić Danilo – ocjena C
28. Gojak Aldin – ocjena D
29. Lekić Emira – ocjena E
30. Jocović Bojana – ocjena C